Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kraśnik: Klub PiS bez Jacka Madejka

Utworzony przez pisiak, 24 lutego 2012 r. o 15:12 Powrót do artykułu
antymarysieńka napisał:
Od kiedy to qurwa miasto jest twoje ? Kraśnik się wstydzi za takich popaprańców jak ty !
Nie zauwazyłam, żebym gdziekolwiek uwazała , że to moje miasto, mówiła o jakis powiązaniach z nim, utozsamiała się z nim. Nazwali tak swoja stronę, to ich tak tytułuję.Co prawda nie podaję pełnej nazwy ale w skrócie , ale czy to dla takiego incybela miało by jakies dodatkowe znaczenie, wątpię i tak by mylił strony. I dobrze , ze miasto Krasnik nie musi sie wstydzic za takie parszywe gnidy jak ty.
Ostatnio edytowany 7 marca 2012 r. o 09:17
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I czyzby rozsierdził cie tak wynik sondy, w której ponad 80%oddanych głosów opowiedziało sie, że radny Madejek nie powinien zrzekać sie mandatu radnego? http://krasnik.naszemiasto.pl/artykul/1307373,krasnik-jacek-madejek-nie-powinien-zlozyc-mandatu-radnego,id,t.html#6dba59c377b4db22,1,3,7 I słusznie, bo przeciez nie został wybrany ani przez pisowskie władze, ani przez przestawicieli pisowskiego klubu, żeby przez nich niechciany miał sie usuwac, tylko przez ludzi i dla tych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zryty łeb zaczął pisać i dyskutować sam ze sobą - to bardzo dobrze - jeszcze parę postów, i da sobie spokój - tak trzymajcie userzy !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie, ja tylko tobie dopowiedziałam, to co miałam jeszcze do powiedzenia. Chyba nie pomyślałes, że to rozsierdzenie mnie mogło dotyczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie nie kłóćcie się pozbyliśmy się czubińskiego z małżonką i to jest sukces z tą całą jego świtą agnieszek, mruczków od koszenia trawy, i innych, to pozbędziemy się też już wkrótce włodarczyka i stawiarskiego także z ich przybocznymi jak panią gryka zwaną ciocio, i zastępem nieudaczników nowo przyjętych jak chociażby homików i ich rodzin , o dyrektorach o brązowych językach nie wspominając.Wkrótce nadejdzie wiekopomna chwiła i odejdzie też pani marzenka i będzie musiała zwrócić nienależnie pobraną dietę, a taka dyrektorka była razem z mężusiem no no.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swojak napisał:
Ludzie nie kłóćcie się pozbyliśmy się czubińskiego z małżonką i to jest sukces z tą całą jego świtą agnieszek, mruczków od koszenia trawy, i innych, to pozbędziemy się też już wkrótce włodarczyka i stawiarskiego także z ich przybocznymi jak panią gryka zwaną ciocio, i zastępem nieudaczników nowo przyjętych jak chociażby homików i ich rodzin , o dyrektorach o brązowych językach nie wspominając.Wkrótce nadejdzie wiekopomna chwiła i odejdzie też pani marzenka i będzie musiała zwrócić nienależnie pobraną dietę, a taka dyrektorka była razem z mężusiem no no.
Tak, tak. Można się pocieszac. Tylko że porozbijac układy ludzi wzajemnie zaleznych od siebie nie jest taką sprawa hop siup.A nawet jak sie udaje, to na ich miejsca przychodzą tacy sami,pragnący spełniać sie w nowych układach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 4

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...